ProClinicDental to miejsce, gdzie dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. Starannie dobrana kadra i profesjonalny sprzęt najwyższej jakości pozwalają nam zaoferować specjalistyczne zabiegi stomatologiczne oraz świadczyć usługi na światowym poziomie. Naszym pacjentom oferujemy kompleksową opiekę, obejmującą zarówno stomatologię zachowawczą jak i estetyczną, które zapewniają skuteczne i trwałe efekty.

ProClinicDental stawia na nowoczesność, dlatego posiadamy do dyspozycji innowacyjny mikroskop, wykonujemy także cyfrowe zdjęcia RTG. Wizyta u nas to nie tylko rzetelna diagnoza i specjalistyczne leczenie, ale także życzliwa atmosfera i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Odwiedź nas i przekonaj się sam.

Klinika Stomatologiczna ProClinic Dental za najważniejszy cel przyjęła zadowolenie i satysfakcję Pacjenta. Doskonale wiemy, że każdy przypadek jest wyjątkowy. Właśnie dlatego nasi specjaliści za każdym razem dobierają indywidualne metody leczenia, dbając o jak najlepsze efekty i Państwa komfort. Wypracowany przez nas model komunikacji z Pacjentami zapewnia, efektywną współpracę oraz doskonałe rezultaty leczenia.

Stereotypom mówimy „STOP!”

Naszym celem jest wywołanie wśród Klientów pozytywnego skojarzenia, związanego z wizytami
w naszej klinice. Pragniemy, aby były one utożsamiane z miłym elementem regularnej pielęgnacji jamy ustnej. W tym celu wykorzystujemy wiele sprawdzonych sposobów, by zniwelować strach przed wizytami u stomatologa.

Nowoczesne wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Klimatyzowany gabinet i komfortowa poczekalnia to jedynie wybrane dodatkowe udogodnienia dla naszych Klientów. Nasz sprawny, doświadczony i doskonale wykształcony zespół szanuje czas i zdrowie swoich Pacjentów, dzięki czemu okres oczekiwania na wizytę ograniczony jest do niezbędnego minimum. Nasz gabinet wyposażony został w profesjonalny nowoczesny sprzęt, dostosowany do nowatorskich technik stomatologii. Dysponujemy m.in. supernowoczesnym mikroskopem endodontycznym, dzięki któremu leczenie kanałowe przeprowadzane w naszej klinice przebiega niezwykle precyzyjnie i skutecznie. Dzięki niemu lekarz otrzymuje obraz zęba w kilkudziesięciokrotnym przybliżeniu.

Nasi specjaliści

Każdy z naszych specjalistów zapewnia Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym światowym poziomie. Dentyści pracujący w naszej klinice dentystycznej to zespół doświadczonych lekarzy, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie. Wyróżnia ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz pełna troska o zdrowie wszystkich Pacjentów. Każdy z członków naszego zespołu regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział zarówno w konkursach, jak i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii.

Przyjazna i rodzinna atmosfera

Szczególną uwagę przywiązujemy do leczenia małych Pacjentów, dla których nasza Klinika jest jednym z miejsc do beztroskiej zabawy. W ProClinic Dental czekają na nich m.in. bajki wyświetlane w TV, zabawki i balony. Nasi zawsze uśmiechnięci lekarze przeprowadzają zabiegi w kreskówkowych fartuchach i zabawnych maseczkach stomatologicznych, dzięki którym mali Pacjenci traktują wizytę w gabinecie jak zabawę. Przyjazne nastawienie do maluchów jest wynikiem nie tylko wiedzy, ale i wieloletniego doświadczenia.

Stomatologia estetyczna

Zdrowy uśmiech to podstawa. Jednak równie ważne jest to, by wraz z jego zdrowiem w parze szedł piękny wygląd. Estetyczne zęby wpływają na atrakcyjność człowieka i dodają pewności siebie. Dzięki stomatologii estetycznej, możliwe jest stosunkowo szybkie uzyskanie pięknego uśmiechu, bez względu na wiek pacjenta.

Na czym polega stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna tak naprawdę wiąże się z innymi dziedzinami stomatologii jak np. ortodoncja czy protetyka. Głównym zadaniem wszystkich podejmowanych działań, jest uzyskanie pięknego wyglądu uzębienia pacjenta, poprzez korygowanie występujących u niego niedoskonałości. Wiąże się to z wykorzystaniem szerokiego spektrum metod dentystycznych. Przed każdym zabiegiem specjaliści ProClinic Dental dokładnie sprawdzają stan zdrowia uzębienia pacjenta. Zdrowe zęby są bowiem koniecznym wymogiem do stosowania metod stomatologii estetycznej.

W gabinetach ProClinic Dental oferujemy:

  • Wybielanie i usuwanie przebarwień
  • Piaskowanie
  • Poprawę kształtu zębów

Nowości – stomatologia estetyczna dla dzieci

W odpowiedzi na wzrastające wymagania z zakresu stomatologii dziecięcej wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegi stomatologii estetycznej dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z kosztami poszczególnych usług, które znajdują się w zakładce cennik.

Wybielanie zębów

Jedynym z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej, jest wybielanie zębów. Pozwala on w stosunkowo szybki sposób osiągnąć śnieżnobiałe zęby, usuwając tym samym negatywny wpływ palenia papierosów, czy częstego picia kawy oraz czerwonego wina. W naszej ofercie dostępne są różne zabiegi wybielania w tym m.in. z wykorzystaniem nowoczesnych lamp Beyond.

Piaskowanie

Piaskowanie zębów to bezbolesny zabieg polegający na usunięciu przebarwień i osadów występujących na powierzchni zęba. Do zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne piaskarki, które wyrzucają pod wysokim ciśnieniem mieszankę wody, powietrza i preparatu czyszczącego. Wraz z zabiegiem piaskowania, wykonuje się również polerowanie. W ten sposób wyrównane zostają szorstki powierzchnie, na których w przyszłości ponownie mógłby osadzić się kamień.

Korekta kształtu zębów

Konturing jest podstawowym zabiegiem wykorzystywanym do poprawy kształtu zębów. Wykonuje się go za pomocą diamentowych wierteł, które nadają zębom określoną długość oraz formę. Choć brzmi to groźnie, należy podkreślić, że jest to całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny zabieg.

Licówki również są popularną metodą poprawy wyglądu zębów. Zabieg ten polega na przymocowaniu niezwykle cienkich, porcelanowych nakładek bezpośrednio na widoczną powierzchnię zęba. Celem zabiegu jest zakrycie nieestetycznych pęknięć, przebarwień, ubytków, a nawet szczelin międzyzębowych.

Stomatologia estetyczna z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność. Wykorzystanie nowoczesnych metod, pozwala uzyskać efektywne rezultaty nawet w ciągu jednego zabiegu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami ProClinicDental oraz skorzystania z usług naszych specjalistów.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów stomatologii estetycznej w gabinecie ProClinic Dental

1. Wykwalifikowani specjaliści

W naszej klinice zatrudniamy najlepszych stomatologów. Na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje z różnych dziedzin stomatologii na szkoleniach, kursach i kongresach w kraju i poza jego granicami. Niezbędna wiedza i doświadczenie to podstawa w trosce o Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z efektów leczenia. Dzięki temu stomatologia estetyczna jest u nas na najwyższym poziomie.

2. Kompleksowe usługi

W ProClinic Dental skorzystacie Państwo z szerokiego wachlarza usług stomatologicznych. Od wstępnej konsultacji i przeglądu, przez stomatologię zachowawczą, aż po chirurgię szczękową. U nas możliwe jest wykonanie zabiegów higienizacji, wybielania czy odbudowy uszkodzonych zębów. Na miejscu wykonujemy też cyfrowe zdjęcia RTG zębów, umożliwiające precyzyjną diagnostykę i odpowiednio dobrane leczenie. Pełna oferta zabiegów daje pewność, że wybierając nasz gabinet otrzymacie Państwo wymarzony, piękny, olśniewający uśmiech.

3. Nowoczesny sprzęt

Pragniemy pomóc Państwu najlepiej jak potrafimy, dlatego nieustannie się szkolimy. Sama wiedza to jednak nie wszystko. Dokładamy dlatego wszelkich starań, by nasz gabinet był wyposażony według najnowocześniejszych światowych standardów. Dysponujemy ultra nowoczesnym mikroskopem endodontycznym dla jeszcze lepszego komfortu pracy i spektakularnych jej rezultatów. Kilkudziesięciokrotne powiększenie obiektu leczenia pozwala na wykonanie pracy z najwyższą precyzją i skutecznością.

4. Serdeczna atmosfera

Nasz Zespół dokłada wszelkich starań, by czuli się Państwo u nas komfortowo. Dlatego skupiamy się nie tylko na świadczeniu najwyższej jakości usług, ale także naszym celem jest, aby sam gabinet budził wyłącznie pozytywne skojarzenia. Jest to szczególnie ważna kwestia w odniesieniu do najmłodszych Pacjentów. Lekarze ProClinic Dental mają do dzieci indywidualne podejście, dużo cierpliwości i empatii. W poczekalni natomiast maluchy mogą obejrzeć bajki czy porysować, a w związku z tym potraktować wizytę u stomatologa jak najlepszą zabawę. Strach zostaje za drzwiami!