chirurgia dentystyczna

Wiedząc jak istotne są zabiegi chirurgiczne w dzisiejszej stomatologii ProClinic Dental stawia przede wszystkim na precyzję działania i profesjonalizm. Mamy w pełni wyposażony, specjalistyczny gabinet przystosowany do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych oraz kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane zabiegi były najmniej inwazyjne, a przy tym 100% skuteczne. Wszystkie zabiegi chirurgiczne odbywają się oczywiście po dokładnym rozpoznaniu schorzenia i wyjaśnienia pacjentowi w zrozumiały sposób kolejnych zagadnień medycznych. Gwarantujemy kompleksową opiekę w zakresie chirurgii w całkowicie bezstresowej atmosferze.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie Państwo zabieg usunięcia zęba mądrości?
Czy zęby mądrości można leczyć czy też powinno się je usuwać?
Ponowne leczenie kanałowe tego samego zęba czy usunięcie - co wybrać?
Ortodoncja bez ekstrakcji - czy to możliwe?
Słowniczek pojęć: dłutowanieekstyrpacja hemisekcjatrepanacjaaugmentacja kościzapalenie kości zębodołukiretażradisekcjaresekcja

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie chirurgiczne w ProClinic Dental?

1. Profesjonalna Kadra

Wyspecjalizowana kadra ProClinic Dental oraz personel pomocniczy dba o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, by nasza opieka i leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie dostarczyło Państwu oczekiwanych rezultatów. Kadrę naszej kliniki stanowi zespół doświadczonych lekarzy, z wieloletnim doświadczeniem. Mimo to, nieustannie podnoszą oni swoją wiedzę na rozmaitych kursach, szkoleniach, kongresach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. To pozwala nam na wcielanie w życie najnowszych zdobyczy stomatologicznej wiedzy i techniki.

2. Światowy poziom usług

W ProClinic Dental świadczymy usługi na światowym poziomie. Szeroki wachlarz usług stomatologicznych pozwala zadbać o każdego Pacjenta. Oprócz stomatologii zachowawczej czy estetycznej, świadczymy także usługi chirurgii stomatologicznej. Ogromną zaletą naszego gabinetu jest jego pełne, specjalistyczne wyposażenie dostosowane do wykonywania zabiegów chirurgicznych.

3. Bezstresowa atmosfera

Atmosfera towarzysząca nawet najbardziej skomplikowanym zabiegom chirurgii szczękowej jest bezstresowa i bezbolesna. Pacjent jest wdrożony we wszystkie szczegóły zabiegu, które chce i powinien znać, by podjąć świadomą decyzję, co do rozpoczęcia leczenia. Empatyczni lekarze kliniki ProClinic Dental wszelkie zagadnienia tłumaczą na bieżąco, przystępnym językiem. Pacjent czuje się bezpiecznie w rękach profesjonalistów w swojej branży.

4. Ułatwienia dla Pacjentów

Nasz gabinet posiada wiele udogodnień dla Pacjentów niepełnosprawnych. Wejście zlokalizowane jest bezpośrednio z poziomu ulicy. Nie ma zatem kłopotu z pokonywaniem stromych schodów. Gładkie powierzchnie poziome i przestronność kliniki sprawia, że łatwiej poruszać się w niej osobom niepełnosprawnym lub starszym, czy kontuzjowanym wymagającym pomocy innych osób przy przemieszczaniu się. Również toalety wyposażone są, np. w poręcze ułatwiające korzystanie.

Cennik

Rodzaj usługi:cena
Konsultacja chirurga szczękowo-twarzowego199 zł
Konsultacja implantologiczna z planem leczenia149 zł
Ekstrakcja zęba mądrości – ósemki299 zł
Ekstrakcja ząb zatrzymany – ósemka, górnaOd 399 zł
Ekstrakcja ząb zatrzymany – ósemka, dolnaOd 499 zł
Ekstrakcja zęba199 zł
Ekstrakcja zęba z dłutowaniemOd 299 zł
Przemycie suchego zębodołu, założenie leków i opatrunek (1 wizyta)49 zł
ResekcjaOd 499 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek9:00 – 20:00
Sobota9:00 – 15:00