implantologia

To aktualnie najnowocześniejsza forma odbudowy braków zębowych, pozwalająca na uzyskanie estetyki i komfortu, jaki zapewnia posiadanie własnych zębów. Implant jest to sztuczny korzeń wykonany z tytanu, który stanowi podstawę do odbudowy zęba. Niewielki tytanowy wkręt umieszczany jest na stałe w kości szczęki lub żuchwy.Jest to najbardziej naturalne rozwiązanie ze względu na wykorzystywane materiały, gdyż tytan jest doskonale tolerowany przez organizm człowieka i powoduje szybką integrację implantu z kością. Implant stanowi naturalny, stabilny fundament, na którym można wykonać odbudowę protetyczną (koronę, most lub protezę).

Implanty zębowe są mocno zakorzenione i zachowują się jak własne, naturalne zęby, odtwarzając ich pełne funkcje. Dzięki nowoczesnym znieczuleniom zabieg wszczepienia implantów jest całkowicie bezbolesny, a podczas zabiegu pacjent jest świadomy. Naszym pacjentom, zainteresowanym uzupełnianiem braków zębowych zalecamy konsultację, podczas której przedstawimy możliwe warianty leczenia i pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniej metody.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy w trakcie ciąży można zakładać implanty zębowe?
W jaki sposób dbać o implanty na co dzień? Prawidłowa higiena
W jakim stopniu implanty przypominają własne zęby?
Czy to prawda, że implanty trzeba wymieniać?
Po jakim czasie od wyrwania zęba można wstawić implanta?
Czy zabieg wszczepienia implantu jest bolesny?
Czy następnego dnia, po wszczepieniu implantu, można iść do pracy?
Jestem zainteresowany zmianą kształtu moich zębów. Jakie są dostępne opcje?
Czy implanty zębowy może się nie przyjąć?
Co jest lepsze – implanty czy mostek?
Słowniczek pojęć: implant kulkowyplastyka wyrostka zębodołowego

Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie implantów w ProClinic Dental?

1. Nowoczesna metoda

Implantologia to obecnie najbardziej nowoczesna forma odbudowy braków zębowych. W ProClinic Dental niezwykle starannie rewitalizujemy uśmiech. Przekłada się to na komfort i estetykę uzębienia Pacjentów. Wiemy jak istotną kwestią jest dla Państwa własny piękny, zdrowo wyglądający uśmiech. Dlatego oferujemy tę nowoczesną metodę, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

2. Najwyższa jakość usług

Technologia jest naszym sprzymierzeńcem w walce o Państwa piękne zęby. W pracy z implantami wykorzystujemy tytanowe wkręty, jako solidną bazę dla nowego zęba. Tytan jest dobrze tolerowany przez organizm, a co za tym idzie zapewnia szybką integrację implantu z kością. Na kolejnych wizytach, na fundamencie jaki stanowi implant, opiera się dalszą cześć konstrukcji nowego uzębienia, jaką jest odbudowa protetyczna, czyli korona, most lub proteza. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości dla zagwarantowania zdrowych i pięknych zębów na długie lata.

3. Implanty bez bólu

Zabieg wszczepienia implantu wykonywany jest w znieczuleniu, podczas którego Pacjent jest całkowicie świadomy. Sam zabieg jest bezbolesny, co wpływa na komfort Pacjenta. Może się on skupić na efekcie finalnym, jakiego oczekuje. Wizyta będzie się Państwu kojarzyć jedynie z przyjściem po nowe, ładne zęby.

4. Holistyczna opieka

Jeśli rozważacie Państwo zabieg wszczepienia implantów w ProClinic Dental, sugerujemy uprzednie zasięgnięcie porad naszych stomatologów. Podczas konsultacji lekarz szczegółowo omówi z Państwem wszelkie istotne dla Was kwestie. Przedstawi możliwe warianty i pomoże w wyborze optymalnej metody leczenia. Troska i profesjonalizm naszego zespołu, wynikające z lat doświadczeń wpłynie na Państwa uspokajająco.

Cennik

Rodzaj usługi:cena
Konsultacja implantologiczna z planem leczenia149 zł
Implant soloOd 3499 zł
Korona pod implantOd 1499 zł
większa ilość implantówdo negocjacji
Regeneracja kości pod wszczep + pokrycie błoną kolagenową, plastyka wyrostka, podniesienie dna zatoki pod wszczepOd 599 do 1799 zł
Plastyka wyrostka, podniesienie dna zatoki pod wszczepOd 1799 do 3499 zł
Wizyta kontrolna minimum raz w roku (higienizacja-skaling-piaskowanie)99 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek9:00 - 20:00
Sobota9:00 - 15:00