licówki

Coraz więcej pacjentów chciałoby mieć bardziej estetyczne i ładniej wyglądające zęby. Świadomy pacjent wybiera najmniej inwazyjne sposoby leczenia, chroniące tkanki zęba. Licówki są jedną z łatwiejszych metod korygowania kształtu i koloru zębów. Są to cienkie, wykonywane w pracowni protetycznej płatki porcelany przyklejane na pojedynczy ząb. Mocuje się je do zewnętrznej części zęba w celu pokrycia nieestetycznych, zewnętrznych części zębów. Licówki wykonywane są z porcelany lub materiału kompozytowego, indywidualnie dla każdego pacjenta. Licówki porcelanowe są wspaniałą propozycją nowoczesnej stomatologii estetycznej dla wszystkich, którzy marzą o idealnym uśmiechu.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jestem zainteresowany zmianą kształtu moich zębów. Jakie są dostępne opcje?
Co wybrać - licówki porcelanowe czy kompozytowe?
Licówki a krzywe zęby

Dlaczego warto zdecydować się na licówki zębowe w ProClinic Dental?

1. Wysoka jakość usług

W naszej klinice stawiamy na najwyższe standardy. Nie uznajemy kompromisów w kwestii zdrowia naszych Pacjentów. Jesteśmy zdania, że tylko najwyższe jakościowo materiały i najnowocześniejszy sprzęt zapewnia optymalne rezultaty leczenia. Oczywiście same produkty to nie wszystko. Tylko w rękach wykwalifikowanych specjalistów są gwarancją sukcesu.

2. Solidny Zespół

Oprócz nowoczesnego wyposażenia ProClinic Dental stawia na solidność, fachowość i rzetelność. Dlatego nasi lekarze to osoby, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszukują nowych rozwiązań w dziedzinie stomatologii. Dlatego ciągle wzbogacają swoją wiedzę i umiejętności na licznych sympozjach i kongresach.

3. Kompleksowa informacja

Lekarz pomoże Państwu w dokonaniu decyzji odnośnie wyboru licówek, gdyż mamy w ofercie kilka rodzajów. Szczegółowo wyjaśni wszelkie wątpliwości. Wspólnie ustalicie Państwo kolejne etapy leczenia i terminy następnych konsultacji czy kontroli. Komplet wiedzy, którą Państwu przekaże lekarz pozwoli Wam poczuć się pewnie i bezpiecznie.

4. Dogodna forma płatności

W ProCinic Dental chcemy, by czuli się Państwo swobodnie i nieskrępowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że cenią sobie Państwo możliwość wyboru i to nie tylko w kwestii koloru czy kształtu zębów. Ważna jest dla klientów wolność finansowa. Dlatego proponujemy możliwość płatności kartą oraz przyjazny system ratalny.

Cennik

Licówka porcelanowa1119 zł
Licówka kompozytowa299 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek9:00 - 20:00
Sobota9:00 - 15:00