ortodoncja

Teraz zdrowe i równe zęby są możliwe! W ProClinic Dental dbamy o przywrócenie estetycznego wyglądu uśmiechu zarówno u dorosłych jak i u dzieci. W ofercie mamy leczenie ortodontyczne aparatami ruchomymi, a także leczenia aparatami stałymi u młodzieży i dorosłych. Zapewniamy także korektę wad zgryzu oraz wspomagamy leczenie chorób przyzębia. W leczeniu ortodontycznych dużą rolę odgrywa systematyczność dlatego już na pierwszym spotkaniu ustalamy wizyty kontrolne, aby efekty leczenia były regularnie nadzorowane. Zapewniamy fachową pomoc w korygowaniu wad zgryzu oferują usługi w światowych standardach.

Skorzystaj z usług ortodontycznych już dziś!

Leczenie ortodontyczne odgrywa istotną rolę nie tylko w kontekście poprawy estetyki uśmiechu. Proste zęby i prawidłowy zgryz, przyczyniają się do poprawy ogólnej kondycji stawu skroniowo-żuchwowego, m.in. opóźnieniu procesu starzenia się twarzy, lepszego utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej, poprawy wymowy, ochrony przed próchnicą i paradontozą, utrzymaniu lepszej kondycji dziąseł, a nawet likwidacji bólu głowy w wyniku dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych.

W ProClinic Dental zadbamy o kondycję zębów, zarówno u osób dorosłych, jak i tych najmłodszych.
W naszej ofercie posiadamy zarówno leczenie ortodontyczne aparatami ruchomymi, jak również stałymi przeznaczonymi dla młodzieży i dorosłych. Zapewniamy skuteczną pomoc w niwelowaniu wad zgryzu oraz leczeniu chorób przyzębia. Nasza kadra specjalistyczna zadba o Państwa komfort i najwyższą jakość oferowanych usług.

Leczenie ortodontyczne – jak to wygląda?

W leczeniu ortodontycznym dużą rolę odgrywa systematyczność, dlatego już na pierwszym spotkaniu ustalimy wizyty kontrolne, aby efekty naszej pracy były regularnie nadzorowane. Podczas pierwszej wizyty, nasi lekarze upewnią się, czy istnieją jakiekolwiek przeciwskazania do podjęcia leczenia ortodontycznego – przed założeniem aparatu na zęby, należy mieć pewność, że są one zdrowe, bez osadu i kamienia nazębnego. W razie potrzeby wprowadzimy leczenie przygotowawcze, które skutecznie zniweluje istniejące niedoskonałości. Następnie zdiagnozujemy wadę zgryzu i ustalimy dokładny plan leczenia ortodontycznego.

Aparaty ortodontyczne. Leczenie wad zgryzu

Nasza kadra przygotuje indywidualny i kompleksowy plan leczenia, w ramach którego dobierze aparat ortodontyczny adekwatny do rodzaju wady zgryzu, charakteru i czasu leczenia, a także wieku pacjenta i higieny.W swojej ofercie posiadamy zarówno aparaty ortodontyczne ruchome, jak i stałe, które spełniają wszelkie wymagane normy. Powierzając nam swoje zdrowie, mogą być Państwo pewni, iż obdarzymy Państwa uśmiech należytą opieką.

Zapraszamy do kontaktu!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

W sposób najlepiej wyprostować krzywe zęby?
Ortodoncja bez ekstrakcji - czy to możliwe?
Jak dbać o zęby podczas noszenia aparatu stałego?
Czy zakładanie aparatu stałego boli?
Jak często odbywają się wizyty kontrolne podczas noszenia aparatu?
Maksymalnie do jakiego wieku można zdecydować się na leczenie ortodontyczne?
Jestem zainteresowany zmianą kształtu moich zębów. Jakie są dostępne opcje?
Co można jeść nosząc stały aparat na zęby? Czego należy unikać?
Czy aparat na zęby przeszkadza w całowaniu?
Czy aparat na zęby przeszkadza w mówieniu?
Przed założeniem aparatu na zęby - jakie są przygotowania do leczenia ortodontycznego?
Jak długo trzeba nosić aparat ortodontyczny aby mieć proste zęby? Kiedy spodziewać się efektów?
Jakie są możliwe kolory gumek w aparacie ortodontycznym?
Słowniczek pojęć: aparat ortodontyczny stały kosmetycznyaparat ortodontyczny retencyjnyłuk zębowyzgryz otwartyzgryz krzyżowywada zgryzuaparat stały metalowyaparat wyjmowanytyłozgryzprzodozgryzdiastemaplan leczeniaseparacja zębów przed apratem ortodontycznymClear AlignerRetarneiryOrtodontyczne leczenie przygotowawcze

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie ortodontyczne w ProClinic Dental?

1. Bogactwo usług ortodontycznych

W ProClinic Dental oferujemy szerokie spektrum usług ortodontycznych. Świadczymy je zarówno dzieciom i młodzieży, jak i dorosłym. Obejmują ortodoncję aparatami stałymi i ruchomymi. Dzięki możliwości wyboru z wielu dostępnych metod, możemy oferować Państwu skuteczną i precyzyjnie trafiająca w punkt, pomoc w zakresie niwelowania wad zgryzu, a także leczenie chorób przyzębia. Możliwości techniczne połączone z wysoko wyspecjalizowaną kadrą profesjonalistów ProClinic Dental zapewnią Państwu najlepszą jakość wykonywanych usług stomatologicznych.

2. Wnikliwa konsultacja

Tylko indywidualne podejście i właściwe przygotowanie do zabiegu daje pewność uzyskania wymarzonego efektu wizualnego. Dlatego rekomendujmy konsultację wstępną z naszymi lekarzami. Podczas pierwszej wizyty zostanie ustalony konkretny, kompleksowy plan działania, a także przeprowadzony wstępny, niezwykle szczegółowy rekonesans stanu uzębienia. Jedynie dokładne przygotowanie do zabiegu i regularna kontrola w trakcie leczenia zapewnią spodziewany, spektakularny efekt.

3. Indywidualne podejście

Po wnikliwiej analizie wstępnej i ewentualnych czynnościach przygotowawczych lekarz omówi z Państwem dalszy etap leczenia. Dobierze odpowiedni aparat ortodontyczny, przeanalizuje wszelkie kwestie z tym związane, a także omówi Państwa postępowanie z aparatem w domu podczas jego codziennego użytkowania. Na tej wizycie zdobędziecie Państwo niezbędną wiedzę odnośnie wszelkich sytuacji jakich możecie się spodziewać zwłaszcza na początku przygody z aparatem ortodontycznym.

4. Komfort i jakość

Dbając o Państwa komfort zarówno na fotelu dentystycznym, jak i w poczekalni zapewniamy klimatyzację w całej klinice. Oczekując na wizytę możecie Państwo przejrzeć prasę czy obejrzeć telewizję. Na terenie naszej placówki działa także bezpłatne wifi. Bliskie Państwu osoby towarzyszące poczęstujemy pyszną, aromatyczną kawą. Wszystko w trosce o Państwa zadowolenie i komfort. Dla nas Pacjent jest najważniejszy.

Cennik

Rodzaj usługi:cena
Konsultacja ortodontyczna79 zł
Konsultacja ortodontyczna z wyciskami149 zł
Aparat stały metalowy (1 łuk)Od 1799 zł
Aparat stały kosmetyczny (1 łuk)Od 2799 zł
Aparat wyjmowanyOd 599 do 999 zł
Wizyta z aparatem stałym150 zł
Wizyta z aparatem wyjmowanym69 zł
Clear Aligner (1etap)749 zł
Retarneiry (1 łuk)499 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek – Piątek9:00 – 20:00
Sobota9:00 – 15:00