konsultacja z planem leczenia

Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech. W myśl tej zasady stworzyliśmy w ProClinic Dental kompleksowy pakiet usług stomatologicznych. Nasi Pacjenci mogą podczas krótkiej wizyty u lekarza stomatologa sprawdzić stan swojego uzębienia i ustalić wstępny plan leczenia.

Kompleksowa opieka stomatologiczna

W ProClinic Dental świadczymy kompleksową opiekę dentystyczną dla wszystkich naszych Pacjentów.W naszej ofercie znajduje się więc pomoc z zakresu wielu dziedzin współczesnej stomatologii – m.in. chirurgii, implantologii, ortodoncji oraz protetyki.

Konsultacja stomatologiczna

W ProClinic Dental oferujemy konsultacje ze specjalistami, podczas których przeprowadzany jest profesjonalny przegląd jamy ustnej oraz szczegółowy wywiad medyczny.

Na podstawie uzyskanych rezultatów, Pacjent zostaje skierowany do odpowiedniego specjalisty – eksperta w danej dziedzinie stomatologii. Podczas konsultacji istnieje możliwość ustalenia z lekarzem precyzyjnego planu leczenia. W przypadku wizyty ortodontycznej, bądź protetycznej, Pacjent może zostać umówiony na kolejną wizytę z tzw. wyciskami.

Współpraca z najlepszymi specjalistami

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę na najwyższym, światowym poziomie. W ProClinic Dental gwarantujemy najlepszą opiekę stomatologiczną, najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejszą aparaturę, taką jak m.in. mikroskop endodontyczny, umożliwiający precyzyjne i niezwykle skuteczne leczenie kanałowe.

Nowoczesna stomatologia oferuje wiele unikatowych rozwiązań, niezbędnych do przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanego planu leczenia. Dzięki renomowanym specjalistom, współpracującym z ProClinic Dental, świadczymy kompleksową opiekę dentystyczną, oferując to, co najlepsze – wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim piękny i zdrowy uśmiech.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak często robić przegląd zębów?
Konsultacja stomatologiczna w trakcie ciąży i przed porodem.
Jak często można usuwać kamień nazębny?
Czy przyczyną zapalenia ucha mogą być problemy natury stomatologicznej?
Jak rozpoznać grzybicę jamy ustnej?
Panicznie boję się wizyty u dentysty. Co powinienem zrobić?
Czy kolczyk w wardze ma wpływ na zdrowie zębów?
Czy można u Państwa wykonać darmowy przegląd zębów?
Podczas mycia zębów krwawią mi dziąsła. Jaka jest tego przyczyna i jak sobie z tym poradzić?
Dobór odpowiedniej szczoteczki
Dlaczego zęby bywają żółte?
Słowniczek pojęć: choroby przyzębiaaftamiazgaozębnadentofobiakamień nazębnyżuchwaszkliwotrzonowiecząb mądrościzębinarecesja dziąsełplan leczenia

Dlaczego warto skorzystać z przeglądu dentystycznego w gabinecie ProClinic Dental?

1. Poznajmy się

W ProClinic Dental najważniejsi są dla nas Pacjenci. Wiemy, że świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii, w tym także estetycznej. Pragniemy, by się Państwo o tym przekonali osobiście. Dlatego pierwsza wizyta z kompleksowym przeglądem jamy ustnej i ustaleniem planu leczenia jest całkowicie bezpłatna. Będą mieli Państwo okazję poznać nas i nasz gabinet. A przede wszystkim, podczas wstępnej konsultacji zostanie zdiagnozowany Państwa problem stomatologiczny oraz zaproponowany proces kompleksowego leczenia.

2. Profesjonalny Zespół

W naszej klinice stomatologicznej przyjmują wyłącznie fachowcy w swoich dziedzinach. Są to doświadczeni lekarze, pełni wiedzy, a także empatii i przekonani o potrzebie indywidualnego podejścia do Pacjenta. U nas mają Państwo pewność konsultacji ze specjalistami, którzy wszystko Państwu dokładnie wytłumaczą. To przede wszystkim bardzo życzliwi specjaliści, dla których Państwa problem jest zadaniem do wykonania. Klinika działa na wielu polach współczesnej stomatologii, jak leczenie zachowawcze, chirurgia, ortodoncja, protetyka czy implantologia.

3. Stomatologia bez bólu

W trosce o komfort naszych Pacjentów zadbaliśmy w najdrobniejszych szczegółach o każdy detal wystroju, by czuli się Państwo dobrze w naszej klinice stomatologicznej. Chcemy odczarować złe skojarzenia z dentystą, które ciągle pokutują w społeczeństwie. Decydując się na leczenie w ProClinic Dental mają Państwo pewność, że praktycznie nie będzie bolało. Wychodząc od nas będziecie Państwo zrelaksowani i uśmiechnięci. Do każdego zabiegu oferujemy bowiem znieczulenie.

4. Przyjazna polityka cenowa

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie, lekarz dokładnie omawia wynikłe kwestie z Pacjentem. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu medycznego oraz ustaleniu planu leczenia, wszystko dokładnie Pacjentowi objaśnia. W tym także informuje go o potencjalnych kosztach, które poniesie decydując się na leczenie. Dbając o Państwa spokój finansowy umożliwiamy uiszczenie należności w kilku wygodnych formach. Możliwa jest zatem płatność kartą lub gotówką na miejscu, a także płatność ratalna.

Cennik

rodzaj konsultacji:CENA
Przegląd  stomatologiczny z przygotowaniem planu leczenia0 zł  PROMOCJA
Konsultacja implantologiczna149 zł
Konsultacja chirurga szczękowo-twarzowego199 zł
Konsultacja stomatologiczna z przygotowaniem planu leczenia
*konsultacja wliczona jest w cenę zabiegu
79 zł*
Konsultacja ortodontyczna79 zł
Konsultacja ortodontyczna z wyciskami149 zł
Konsultacja protetyczna z wyciskami i planem leczenia99 zł
Wizyta adaptacyjna dzieci49 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek9:00 - 20:00
Sobota9:00 - 15:00