stomatologia dziecięca

Od zawsze wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego zgodnie z naszą dewizą zapraszamy wszystkie maluchy z rodzicami do przyjaznego dzieciom gabinetu, aby znajdowały się pod profesjonalną opieką już od najmłodszych lat. Mali pacjenci są najbardziej wymagający, dlatego nasi specjaliści zawsze rozmawiają z maluchami, zapoznają je z gabinetem i otaczają szczególną opieką. W ProClinic Dental posiadamy niezbędny sprzęt oraz materiały do leczenia zębów dziecięcych, zarówno tych mlecznych jak i stałych. U nas możesz mieć pewność, że Twoje dziecko trafi w dobre ręce. Na każdego dzielnego pacjenta czeka w ProCinic Dental nagroda, która pozwoli zachować miłe wspomnienia z wizyty na dłużej. Zadbaj  zęby swoich pociech.

Wizyta u stomatologa to duże przeżycie dla małego pacjenta i jego rodzica. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby przełamać stereotypowy strach przed zabiegiem dentystycznym i zadbać o dobre wspomnienia z wizyty. Dlatego też nasz gabinet został przygotowany tak, by tworzyć jak najmilszą atmosferę, umożliwiającą przeprowadzenie badania w przyjaznym i komfortowym otoczeniu.

Podczas wizyty pojawią się:

  • upominki dla Małego Pacjenta
  • kolorowy fartuszek oraz czepek dla lekarza stomatologa
  • kolorowe baloniki dla Małego Pacjenta
  • kolorowe naklejki dla Małego Pacjenta (dzielny pacjent)

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co robić gdy dziecko boi się dentysty?
Kiedy powinna odbyć się pierwsze wizyta dziecka u dentysty?
Czego należy używać do czyszczenia zębów dziecka?
Jakiego koloru plomby są zakładane dzieciom na zęby mleczne?
Jaka może być przyczyna występowania przebarwień zębów u dzieci?
Słowniczek pojęć: impregnacja zębów mlecznychpedodonta

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie ze stomatologii dziecięcej w ProClinic Dental?

1. Indywidualne podejście

Klinika ProClinic Dental otwarta jest na leczenie ząbków najmłodszych Pacjentów. Otaczamy ich szczególną troską i opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat. Takie podejście pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości zgryzu, a także próchnicę na wczesnym etapie. Szybko możemy wówczas przeciwdziałać tym schorzeniom, dzięki wysoko wyspecjalizowanej aparaturze jaką posiadamy, dostosowanej do dziecięcych ząbków.

2. Wyjątkowy Mały Pacjent

Nasz gabinet jest przyjazny Małym Pacjentom. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy całe mnóstwo niespodzianek. Jesteśmy zdania, że wizyta u stomatologa powinna kojarzyć się dzieciom z czymś przyjemnym, by chętnie odwiedzały ją tak często jak to konieczne. Dlatego nasi pedodonci podchodzą do dzieci z najwyższą delikatnością. Specjalnie dla dzieci ubierają się w kolorowe fartuchy i czepki. Po wizycie dzieciaczki otrzymują odznakę Dzielnego Pacjenta, kolorowe baloniki i inne upominki.

3. Świat Dziecka

W poczekalni na maluchy czeka specjalnie zaaranżowany dla nich kącik artystyczny, pozwalający dać upust kreatywnej fantazji. Mogą sobie, np. porysować. To pozwoli im poczuć się jak w domu. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest też telewizor, w którym mogą obejrzeć bajkę. Rodzice w tym czasie mogą napić się aromatycznej kawy, skorzystać z ogólnie dostępnego wifi i orzeźwić się w klimatyzowanym pomieszczeniu.

4. Wygodne formy płatności

W ProClinic Dental jesteśmy otwarci na różne możliwe formy płatności. W trosce o Państwa komfort, należność za wszelkie usługi stomatologiczne rozkładamy na dogodne raty, łatwe do spłaty. Honorujemy także płatności kartą lub gotówką. To rozwiązanie sprawia, że mogą Państwo skorzystać z długoterminowego leczenia, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, bez dodatkowego obciążania domowego budżetu.

Cennik

Pedodoncja (leczenie dzieci)

Rodzaj usługi:cena
Lakowanie 1 ząb59 zł
Lakierowanie (zęby mleczne) /łuk59 zł
Usunięcie zęba mlecznego99 zł
Wypełnienie zęba mlecznego kolorowe/białe99 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek9:00 – 20:00
Sobota9:00 – 15:00