wybielanie lampą Beyond

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej techniki, wybielanie zębów stało się szybkie i dostępne dla wszystkich. Hybrydowe wybielanie zębów lampą Beyond, to niezwykle skuteczna metoda, która przynosi oczekiwane rezultaty już podczas pierwszej wizyty.

Wybielanie przy pomocy lampy Beyond

Metoda hybrydowego wybielania Lampą Beyond, jest dedykowana wszystkim tym, którzy oczekują szybkich efektów, najlepiej w trakcie jednej wizyty u dentysty. Technika wybielania jest bardzo prosta i co najważniejsze zupełnie bezbolesna. Polega ona na zaaplikowaniu na zęby specjalnego preparatu, który następnie podświetlany jest tzw. „zimny światłem” lampy. Dzięki temu specjalne składki wewnątrz pasty zostają aktywowane, natychmiastowo wybielając zęby. Żel nakładany jest trzykrotnie, a cały zabieg trwa zazwyczaj 30 minut. Efekty wybielania utrzymują się nawet przez 2-3 lata.

Po zabiegu wybielania lampą

Niektórzy pacjenci mogą odczuwać nasiloną nadwrażliwość zębów, która może utrzymywać się do 24 godzin od momentu wykonania zabiegu. W celu uniknięcia tego problemu, polecamy stosować specjalne pasty chroniące przed nadwrażliwością, przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem. W pierwszych 48 godzinach po zabiegu, dodatkowo rekomendujemy stosowanie tzw. białej diety, czyli takiej, która wyklucza spożywania silnie barwiących produktów jak kawa, czarna herbata czy czerwone wino.

Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów lampą Beyond w ProClinic Dental?

1. Wyspecjalizowani lekarze

Nasi lekarze to wybitni specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej. Cechuje ich ogromna wiedza i bogate doświadczenie. Ciągle też się dokształcają na licznych kursach, szkoleniach i kongresach stomatologicznych w kraju i na arenie międzynarodowej. Wszystko po to, by móc zaoferować Państwu najwyższą jakość usług.

2. Indywidualne podejście do Pacjenta

Hybrydowe wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond jest polecane Pacjentom, pragnącym natychmiastowego efektu. Lampa Beyond aktywuje specjalny żel, nakładany przez dentystę na zęby. Jest on dobierany indywidualnie, uwzględniając pożądany stopień wybielenia oraz ogólną jakość uzębienia. Taką decyzję podejmuje stomatolog, po szczegółowym wywiadzie z Pacjentem.

3. Postępowanie po zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie ProClinic Dental, lekarz zapozna Państwa z przebiegiem procesu. Wszystko dokładnie i rzetelnie wytłumaczy, odpowie na wszelkie pytania. Stomatolog powiadomi też Państwa o postępowaniu po zabiegu. Jakich produktów spożywczych unikać bezpośrednio po wybielaniu z użyciem lampy Beyond, a jakie są dozwolone. Te cenne informacje pozwolą na utrzymanie i maksymalne przedłużenie efektów wykonanych czynności z zakresu stomatologii estetycznej.

4. Najwyższa jakość usług

W naszej klinice korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i preparatów, najwyższej klasy. W trosce i z szacunku do naszych Pacjentów chcemy oferować Państwu tylko najlepszą jakość. Nasza praca mówi sama za siebie. Najlepszym dla nas dowodem na Państwa zadowolenie są pozytywne opinie, które na przestrzeni wieloletniej praktyki do nas docierają. Jest nam w związku z tym ogromnie miło, że nasza pasja i zaangażowanie spotyka się z Państwa uznaniem i zadowoleniem.

Cennik

Rodzaj zabiegu:cena
Wybielanie lampą Beyond (1 wizyta)999 zł
Wybielanie nakładkowe699 zł
Wybielanie zęba martwego (1 wizyta) wewnętrzne99 zł
+48713050761 +48 609 800 766
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas
+48713050761 +48 609 800 766
napisz do nas

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek9:00 - 20:00
Sobota9:00 - 15:00